Top menü

Keressük leendő munkatársunkat!

Munkakör: ruházati eladó / pénztáros – 4 vagy 6 vagy 8 órában (Jelöld meg, melyik lenne számodra megfelelő)

Mint eladó/pénztáros legfőbb felelősségi köröd, hogy első rangú vásárlási élményt biztosíts vevőink számára. Mi mindent megteszünk, hogy vásárlóink a legjobb kiszolgálásban részesüljenek. Nemcsak árusítunk, hanem tanácsot adunk, ötletelünk, annak érdekében, hogy vásárlóink megtalálják az ízlésükhöz, alkatukhoz és az alkalomhoz legmegfelelőbb ruhát. Tesszük mindezt maximális odafigyeléssel és empátiával. Ezt a hozzáállást várjuk el leendő munkatársunktól is.

Munkavégzés helye: Próbafülke, Budapest XIII. ker. Katona J. u. 2/e.

Az elvegezendő feladatok:

  • Klasszikus eladói tevékenység
  • A árukészlet folyamatos naprakészen tartása, kihelyezésre kerülő ruhák folyamatosan előkészítése (ebbe beletartozik az áruellenőrzés, címkézés, vasalás is)
  • Kassza- / pénztárkezelés
  • Reklamációkezelés
  • Az üzlet és a raktár napi szintű rendben tartása, takarítás
  • Leltározás
  • Webshopos csomagok összeállítása, feladása
  • Árubeszerzés, ügyintézés
  • Egyéb adminisztratív (üzletben vagy otthon végezhető) munka

Ilyen legyél:

  • Kedves, nyitott, empatikus, barátságos személyiség
  • Kiemelkedő és magabiztos kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezz
  • Legyen problémamegoldó, vevő centrikus a hozzáállásod
  • Légy megbízható (pontos és preciz az adminisztrációs feladatokban)
  • Rendelkezz jó kereskedői érzékkel
  • Légy csapatjátékos, hisz kevesen vagyunk, fontos hogy jól kijöjjünk egymással
  • Érdeklődj a divat, az öltözködés iránt
  • Ápolt, igényes megjelenés

Amit kérünk:

  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-2 éves kiskereskedelmi értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás előny

Amint kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Vintage stílusú munkaruha
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség az üzlet kínálatából
  • Változatos és érdekes feladatok
  • Rugalmas hozzáállás a részünkről

Hogyan jelentkezz:

Ha felkeltette a hirdetés az érdeklődésed, kérjük küldd el fényképes önéletrajzodat a hello@probafulke.hu email címre, egy kísérő levél társaságában. A kísérő levélben arról írj, hogy miért szeretnél az üzletünkben dolgozni, illetve hány órás munkarend felelne meg neked. Kérjük felejtsd el a HR-es sablon leveleket, a TE céljaidra és motivációra vagyunk kíváncsiak. Köszönjük a bizalmad, várjuk a jelentkezésed!